درباره زیست

زیست

گیاه زندگی!

گیاه زندگی در چارچوب کهن الگوهایی چون درخت زندگی بخش، درخت کیهانی و سرچشمه رستنی‌ها و داروها در اندیشه بسیاری از ساکنان خاور باستان مکان ارجمندی دارد. گیاه آب، خاک، باد و آتش را به هم می‌آمیزد. با ریشه‌هایی در زیرزمین و ساقه‌ای بر روی آن و شاخسارهایی در آسمان مایه پیوند میان اجزای کیهان است و باز زایی فصلی آن نشانه‌ای از نامیرایی و فنا ناپذیری است.

شرکت “زیست پرداز آفرینش” در سال ۱۴۰۱، تحت برند “زیست” به همت جمعی از متخصصین حوزه‌های کشاورزی، گیاه پزشکی، فناوری اطلاعات، مدیریت، معماری و بازاریابی با مدیریت مهندس مرتضی حمیسی کارشناس ارشد گیاهان آپارتمانی شکل گرفت.

ماموریت ما در زیست

می‌خواهیم با عرضه گیاهان آپارتمانی و فضای باز و همچنین ملزومات جانبی آن از طریق فروشگاه آنلاین تخصصی، تجربه‌ای خوشایند و خریدی آسان و با کیفیت را برای مشتریانمان ایجاد کنیم.

به منظور افزایش آگاهی عمومی از نحوه پرورش، نگهداری، مراقبت و تکثیر انواع گیاهان آپارتمانی و همچنین انتخاب هوشمندانه در خرید و پشتیبانی فنی بعد از خرید، بخش فنی “زیست یار” و “مجله زیست” در کنار مشتریانمان خواهیم بود و پاسخگو هستیم.

ما در مجموعه “زیست” در نظر داریم کالای خریداری شده با بهترین بسته بندی و سریع‌ترین زمان به دست مشتریانمان برسانیم.

بخش فنی مجموعه “زیست” متشکل از متخصصین حوزهای مختلف آماده ارائه خدمات طراحی، اجرا، مشاوره و سرویس و نگهداری در بخش گیاهان آپارتمانی و فضای باز به مشتریانمان هستیم.

چشم انداز زیست

تبدیل شدن به برترین پلتفرم تجارت الکترونیک در حوزه تخصصی گیاهان آپارتمانی، دورنمای ما برای گام برداشتن در مسیر پر چالش خرید و فروش آنلاین است.برای رسیدن به این تصویر تمام توان خود را برای قدم گذاشتن در مسیرهای جدید به کار می‌گیریم.

 

ارزش‌های‌ سازمانی زیست

  • رضایت خریدار، تضمین درآمد حلال ماست.
  • رضایت خریداران و تعهد همکاران سرمایه ماست.
  • عرصه رقابت تجاری محدود به ارزش های اخلاق است
  • بهبود مستمر سطح کیفی خدمات و محصولات دو هدف بنیادین ماست.
  • تلاش می‌کنیم در ارائه خدمات و محصولات بهترین باشیم.
  • شعار محوری خانواده “زیست” کسب رضایت مشتریانمان است.